PIC_1
PIC_6
PIC_2
PIC_7
PIC_4
PIC_3
PIC_5

Video studio Havířov

CO DĚLÁME, DĚLÁME RÁDI - 20 let zkušeností v oboru

FIREMNÍ VIDEA

Ideální způsob, jak prezentovat Vaši firmu, produkt či službu návštěvníkům Vašeho webu obrazem a zvukem, promyšleného scénáře a kvalitní postprodukce. Ctíme své klienty a diskrétnost je pro nás samozřejmostí.


bodka 1FIREMNÍ PROMO VIDEO

Chystáte se zlepšit image své firmy, získat nové zákazníky nebo vylepšit služby a vztahy se stávajícími zákazníky? Profesionální videozáznam je nejefektivnější cestou, jak informovat návštěvníky webu o Vaší firmě, produktech, službách a novinkách.


bodka 1PRODUKTOVÉ VIDEO

Produktové video je zaměřeno na konkrétní produkt, skupinu produktů nebo novinky uváděné na trh.


bodka 1FIREMNÍ UDÁLOSTI

Používá se na dokumentaci firemních událostí. Kvalitně a rychle zpracované video připojené k děkovnému e-mailu za účast na akci připomene obchodním partnerům Vaši nedávnou událost.

bodka 1VÝUKOVÉ A INSTRUKTÁŽNÍ VIDEO

Efektivní metoda určená ke školení zaměstnanců nebo jako nástroj technické podpory.


bodka 1PERSONÁLNÍ VIDEO

Zprostředkuje novým uchazečům virtuální prohlídku firmy, kdy je ihned seznámen s náročností pracovní pozice, čímž lze předejít různým nedorozuměním. Výhodou pro zaměstnavatele je časová úspora a skutečnost, že veškerá konzultace se odehrává v jediné místnosti. Personalista nemusí uchazeče provádět celou firmou, popř. výrobními halami. Díky tomu nenaruší plynulý chod firmy a bezpečnost práce na pracovišti i samotného uchazeče.