PIC_1
PIC_6
PIC_2
PIC_7
PIC_4
PIC_3
PIC_5

Video studio Havířov

CO DĚLÁME, DĚLÁME RÁDI - 20 let zkušeností v oboru

FOTO

V oboru fotografie poskytujeme služby v širokém rozsahu od zhotovení snímků včetně veškerých úprav a retuší, až po finální verzi Vaší zakázky. Nafotíme a zhotovíme fotografie různých formátů od 9x13cm až po bilboardové rozměry včetně podkladů v digitální nebo filmové podobě.


S naší mobilní fototechnikou jsme schopni se přesunout kamkoliv za klientem. Vyhledáme a doporučíme vhodnou lokalitu k focení. Při focení portrétů nebo image fotografiích využíváme vlastní vizážistku i kadeřníka. Nabízíme precizní zpracování fotografie, složité retuše, koláže... Díky moderním technologiím a naší kvalitní práce v oblasti grafické editace zachráníme Vaše poničené historické fotografie rodičů, prarodičů, příbuzných a známých. Dokážeme odstranit škrábance, lehké poničení nebo ohnutím zlomené fotografie atd.

Nafotíme pro Vás nejenom fotografie z osobních či firemních událostí, ale také oblíbenou lokalitu, místo, stavbu, živá stvoření, zahrady nebo flóru. Od makrofotografie po panorama.

Nafotíme Váš svatební den, včetně skupinových fotografií a fotografií novomanželů. Klademe důraz na přirozenost a kreativní spolupráci s novomanžely, místo strojených a strnulých póz.

V současné době připravujeme nové svatební stránky:  www.svatebnivideofoto.cz


Tisk fotografií, fotoknih a reklamních předmětů pro nás zajišťují odborné firmy zabývající se výhradně tiskem a zpracováním fotografií na profesionální úrovni a jsou dodávané výhradně na papírech nejvyšší kvality.